Kindel partner ventilatsiooni-, kütte- ja jahutusseadmete valikul

S.F.P. Group OÜ põhitegevuseks on ventilatsiooni-, kütte- ja jahutusseadmete müük. Pakume seadmeid ning lahendusi tööstuslikest hoonetest kuni era- ja kortermajadeni. Tagame kõikidele meie klientidele tipptasemel tootevaliku ning professionaalse nõustamise. Teeme koostööd oma ala parimate tootjate ja edasimüüjatega, olles kursis uusimate tehnoloogiate, teadmiste ja turunõudlusega.

Referentsid

Presentatsoonid

Miks eelistada meid

Tagasiside

“Teeme S.F.P. Groupiga koostööd juba väga pikka aega ning usaldusväärne koostöö on jätkunud tänaseni. SFP abiga oleme leidnud toimivad tuletõkestuslahendused ka kõige nõudlikumatele klientidele alates koolidest, lasteaedadest, kuni lõpetades tootmishoonetega. Tarned on kiired ja suhtlus meeldiv. Üks väga oluline väärtus on ka kokkulepetest kinnipidamine, mille osas saab SFP peale loota.”

Maido Roosimets/ Comfort AE AS

“Jäime pikaajalisteks partneriteks kohe peale esimest sujuvat koostööd. Vähe on partnereid, kes võtavad ise initsiatiivi, et asjad saaksid kiirelt lahendatud. Tunneme SFP-d kui partnerit, kes on pühendunud, alati kättesaadav ja operatiivne. “

Taivo Tuulik/ Nordecon Betoon OÜ

“Oleme Eesti üks suurimaid ehitusvaldkonna kontserne. Meie projektid on kõrgendatud kvaliteedi nõudega ja ambitsioonikad. SFP tuleb toime ka suurprojektidele sobilike lahenduste leidmisel ja kaasa mõtlemisel. Meie ühine visioon on muutuvate oludega kiire kohanemine ja professionaalsus, millest tulenevalt on meil ka lihtne koostööd teha. Meil on hea meel, et oleme leidnud endale koostööpartneri, kes oskab suunata ja aidata teha meile sobivaid valikuid, säästes nii meie väärtuslikku aega.”

Kristo Õunap/ Maru Ehitus AS

“Tänu kõrgelt kvalifitseeritud ja suurte kogemustega personalile ja pakutavale mitmekülgsele tootesortimendile suudab SFP pakkuda ka kõige keerulisemate hoonete tehnokommunikatsioonidega (ventilatsiooni-, jahutus- ja küttesüsteemid) seonduvaid lahendusi. Kuna SFP tegeleb erinevate tootegruppidega, saab vajadusel mugavalt kõik ühest kohast ning hinna ja kvaliteedi suhe on paigas.

Mihkel Talts/ Hanken OÜ

Meie lahendused ei ole võetud õhust - nende taga on üle 20-aasta kogemust!